Zprávy

FC Veteráns Želenice ovládli 5. kolo 1. Autocentrum Jílové ligy

15.1.2012, 14:55 | vložil: Václav Valštýn zobrazit foto

1.Autocentrum Jílové liga vkročila do své druhé poloviny turnajem, který se konal ve Sportovní hale v Libouchci dne 14.1.2012.
Skvělou formu z přelomu roku potvrdili FC Veteráns Želenice, kteří opět naplno bodovali, připsali si devět bodů a v tabulce poskočili ze sedmého až na třetí místo.
Sedm bodů si vezou domů hráči JK Trans Varnsdorf „B“ a udělali velký krok k celkovému vítězství. Desperádo Františkov kontroluje druhou pozici a tradičně dobrou formu potvrdili, tak jako Varnsdorf, dvěma výhrami a jednou remízou. Třetím do party sedmibodových je tým Tullamore Dew Děčín, který v tabulce přeskočil trápící se rezervu Turba, a již mu patří devátá pozice.
Dvě výhry vybojovalo SK Dumbo Děčín a udržuje si kontakt s medailovými příčkami. Děčín Nota a Autocentrum Jílové „B“ tentokrát uhráli čtyři body, mají shodný bodový zisk jako Dumbo, a všechna tři mužstva ztrácejí pouhý bod na bronzový stupínek.
První výhru v sezóně slavili Hezouni Děčín „B“, ale dále dvakrát prohráli. Sokolu Bělá stačilo jediná výhra k postupu o jednu příčku na osmé místo.
Tentokrát se nedařilo týmům Metalliga Proreka CZ o.s. Teplice, který získal pouhý jeden bod, Turbu Děčín „B“ a Žst. Zarážce Děčín „A“, jež vyšly bodově naprázdno a propadly se na desáté a jedenácté místo.
Mužem kola byl zvolen Petr Veselý z mužstva Děčín – Nota a Ondřej Barilla se stal střelcem tohoto kola, když brankáři soupeřů museli lovit ze sítě míče vystřelené z jeho kopaček celkem osmkrát.
Všechna utkání řídili rozhodčí D. Uher, Z. Mráz, J. Habada aj. Prinz a následující kolo se odehraje 4.2.2012 ve Sportovní hale v Libouchci, začátek je jako vždy od 8.00 hodin.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník