Zprávy

Dece Computers Extraliga Ústeckého kraje se přehoupla do své druhé poloviny

8.1.2012, 10:06 | vložil: Václav Valštýn zobrazit foto

První dostaveníčko v novém roce a celkem již páté si dali sálovkáři při Dece Computers Extralize Ústeckého kraje dne 7.1.2012 v libouchecké sportovní hale.
Poprvé v této sezóně si žádný z celků neodvezl z turnaje plný bodový zisk a zároveň nikdo neodjel s prázdnou. Tentokrát si nejlépe vedli hráči Dece Computers Děčín, kteří uhráli za dvě vítězství a remízu sedm bodů a zaznamenali nejvýraznější posun v tabulce z devátého na šesté místo. Stejně si vedla i FC Nica Rumburk, která pokračuje ve výborných výkonech z minulých kol. V tabulce sice drží pátou příčku, ale zvyšuje náskok na své pronásledovatele.
Tenis Proboštov vyválčil v soubojích z prvními třemi celky tabulky šest bodů a zamíchal se do bojů o „bednu“, když už přeskočil Jílové a patří mu třetí pozice. Louka Košťany č.o.s. v tomto kole neprohrála, měla stejný los jako Proboštov, a za dvě remízy a výhru urvala pět bodů a postoupila na desáté místo.
Turbo Děčín „A“, JK Trans Varnsdorf „A“ a Autocentrum Jílové „A“ shodně vybojovali čtyři body, takže na špici se nic nezměnilo a Turbo má bodový náskok na Varnsdorf. Jílovému patří bramborový stupínek. Stejně bodů jako týmy na vedoucích příčkách uhráli i hráči SKP Ciziny Děčín a SC Stapu Vilémova a o jednu příčku si v tabulce pohoršili.
Jediný bodík uhrály týmy FC Arsenal Děčín, Bumiko Děčín a Hezouni Děčín „A“ a krčí se na konci extraligové tabulky.
Hráčem kola byl zvolen Čeněk Timofij z SKP Cizina Děčín a králem střelců se v tomto kole stal Pavel Šohaj z Dece Computers Děčín za devět přesných tref.
Všechna utkání řídili rozhodčí V. Sejk, P. Sejkora, J. Oborník a Z. Mráz. Následující kolo se odehraje dne 28.1.2012 od 8.00 hodin ve Sportovní hale v Libouchci.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník