Zprávy

Veteráni přišli ve své lize o jedno mužstvo

4.12.2011, 19:30 | vložil: Václav Valštýn zobrazit foto

Hala ve Varnsdorfu dne 4.12.2011 hostila „staré pány“, aby odehráli již třetí kolo Czech Pan Veteráns ligy Ústeckého kraje.
Musím začít jednou nemilou zprávou a tou je, že tým Louka Košťany č.o.s. byl z veteránské soutěže vyloučen, jelikož nenastoupil ke svým třem utkáním. Toto Louka udělala již v minulém kole a tak podle platných řádů musí následovat diskvalifikace. Všem ostatním mužstvům se odečetly body za zápasy s Loukou Košťany, jako by Louka vůbec nehrála.
I tak byla vidět pohledná sálovka okořeněná spoustou pěkných individuálních i týmových výkonů. Nejlépe si vedli Lišáci Jílové, kteří třikrát pokořili své soupeře a vyhoupli se na čelo tabulky. Sokol Bělá a JK Trans Varnsdorf jednou vyhráli a jednou odešli ze svého zápasu poraženi a na svá konta si připsali tři body. Stejný počet získali i Rafani Děčín, kteří ale hráli utkání tři. Bez bodu tentokrát z Varnsdorfu odjeli hráči Rozbušky Boletce, kteří své dvě utkání po boji prohráli.
Mužem kola byl vyhlášen Jiří Ticháček z Rafanů Děčín a střelcem kola byl čtyřgólový Stanislav Vlček z Lišáků Jílové.
Všechny zápasy řídili rozhodčí D. Uher, Z. Mráz a M. Čech ml. a následující kolo se hraje již v novém roce a to 22.1.2012 ve Sportovní hale v Libouchci a začátek je v 9.00 hodin.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník