Zprávy

Pepa Doubek oslavil krásnou čtyřicítku

14.11.2011, 19:08 | vložil: Václav Valštýn zobrazit foto

Pepa Doubek je jedním z vyhlášených kanonýrů Extraligy, další ze skromných kluků, kterým sálovka přirostla k srdci. Minulý týden oslavil krásné čtyřicáté narozeniny. Určitě se všichni přidáme k zástupu gratulantů a Pepovi popřejeme hlavně zdravíčko, které je pro sportovce opravdu důležité. Jsem rád, že si Pepča udělal čas a odpověděl mi na pár otázek.

Nedávno jsi oslavil kulatiny – čtyřicátiny. Co Ti připravili kluci z týmu za překvapení?

Jo dostal jsem tričko s obrázkem, jak se pokouším zkrotit balon, pohár s označením 40 let a pologumové kopačky z éry našeho mládí, asi abych měl co pověsit na hřebík.

V Bumiku nastává generační výměna, někteří z Vás již hrají se svými syny. Jaký je to pocit zahrát si s vlastním dítětem?

Ano máš pravdu s přibývajícím věkem a zdravotními problémy se již o starém Bumiku nedá hovořit, ale věřím, že zainteresováním mladých kluků i vlastních potomků se dá mužstvo udržet. Na pocity, které cítím na hřišti s vlastním synem, odpovím pár slovy: chce to hodně tolerance.

Radíte svým klukům, jak to mají hrát nebo jim spíš nadáváte? A naopak poslouchají mlaďoši Vaše rady?

Já osobně si myslím, že nějaký respekt vůči starším by měli mladší mít a to ještě navíc pokud kvalitou nedosahují úrovně těch starších a sálovému fotbalu zatím jenom čuchli.

Rovněž patříš mezi hráče, kteří již nějaký ten pátek sálovku hrají. Jak se změnila od Tvých začátků.

Na začátku to byly samé úspěchy a poháry, dneska se chci vrátit z turnaje zdravý, ale myslím, že když nepočítám nějaké ty změny v pravidlech, druhy balonů, tak se domnívám, že je to stejné.

Jsi patriotem? Hraješ celou kariéru za Bumiko nebo si prošel i jinými týmy? Případně jaké máš vzpomínky na předešlá působiště?

Tak tady není co psát, jsem patriotem a hraji stále za Bumiko,

Znám Tě jako kanonýra, ale na poháru jsi chytal. Jaké to je sledovat spoluhráče z branky?

Ano mám výron v kotníku, ale doufám, že do soutěžního utkání bude vše zas dobrý. S kluky před sebou jsem byl spokojený, myslím že na současnou kvalitu týmu odehráli standart.

Díky za Tvůj čas a hodně štěstí a přesnou mušku do dalších extraligových bojů.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník