Zprávy

Turbo Děčín vítězem Poháru KŠSF ÚK

13.11.2011, 20:03 | vložil: Václav Valštýn zobrazit foto

Již 19. ročník Poháru Krajského štábu sálového fotbalu Ústeckého kraje o pohár firmy Kovošrot Group CZ a.s. hostila libouchecká sportovní hala. Finálového turnaje se zúčastnilo šest týmů, které si to mezi sebou rozdaly systémem každý s každým, a opět byla vidět kvalitní sálová kopaná.
Nejlépe si vedlo a již potřetí v historii pohár vyhrálo Turbo Děčín, jenž čtyřikrát vyhrálo a jednou remizovalo. Obhájci loňského vítězství z Autocentra Jílového se umístili na druhé příčce za čtyři výhry a jednu porážku. Bronzové umístění na bedně získala Rumburská Nica za tři vyhraná utkání a dvě prohraná.
Těsně pod medailovým umístěním zůstal JK Trans Varnsdorf, který dvakrát vyhrál i prohrál a k tomu přidal i jednu remízu. Páté místo shodně získala družstva Bumiko Děčín a FC Slovanka Děčín, která čtyřikrát prohrála, zápas mezi nimi skončil remízou a celkové skóre měla rovněž stejné.
Nejlepším brankářem byl vyhlášen Petr Čapek z Turba Děčín a jeho kolega z útoku Petr Murdych se stal nejlepším střelcem turnaje za šest přesných tref.
Nutno podotknout, že vítěz poháru má právo se zúčastnit celostátního finále, které se hraje většinou v měsíci březnu. Přesný datum ani místo konání ještě není známo.
Pohárový turnaj řídili rozhodčí Z. Mráz, D. Uher, M. Čech st. a J. Prinz.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník