Zprávy

Rozhovor s Petrem Střelkou

16.9.2011, 18:56 | vložil: Václav Valštýn zobrazit foto

Vedoucí týmu SKP Cizina Petr Střelka, kamarády zvaný Střelec, patří mezi nejstarší aktivní hráče DeCe Computers Extraligy ÚK. Vstřícný, usměvavý a stále pozitivně naladěný chlap v zimě oslaví již osmačtyřicáté narozeniny.

Můžeš mi přiblížit vznik tvého klubu SKP Cizina?

Cizina vznikla přibližně před šestnácti lety, kdy parta mých kolegů z práce si každý týden zašla do tělocvičny zahrát fotbálek s plyšovým míčem. Postupem času jsme koupili klasický míč do haly. Až v roce 2001 jsem přišel s nápadem hrát sálovku organizovaně. Od té doby jsme se přes 2. a 1. ligu dostali až do krajské Extraligy, kterou teď hrajeme.

V zákulisí se o vás mluví jako o štice ligy. Posílili jste o nějakého hráče a s jakým umístěním bys byl na konci sezóny spokojen?

Posílili jsme na postu brankáře, v jednání máme dva hráče – jednoho mladého útočníka z Ústí nad Labem a pak ještě jednoho univerzála (pokud se finančně dohodneme s jeho současným týmem). Když jsme pasováni za štiku ligy, tak bereme jakékoliv pořadí do 6. místa, ale reálnější je umístění do 10. místa.

Kdo je pro tebe favoritem Extraligy?

Po té, co se letos nepřihlásil Snopek Děčín, je pro mne jasným favoritem Turbo Děčín, které svede tradiční boj o prvenství s Jílováky. Myslím, že černým koněm Extraligy bude Nica Rumburk.

Díky za postřehy a přeji ti ať se tvému týmu v sezóně daří.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník