Zprávy

Mistrem extraligy se stal celek FK Snopek Děčín !

13.3.2008, 17:08 | vložil: Roman Barilla

V libouchecké sportovní hale se v uplynulých dnech finálovým turnajem uzavřely dveře za sezonou DeCe COMPUTERS extraligy v sálovém fotbale.
A finále bylo velice dramatické až do posledního utkání. V něm se střetli dva favorité na titul. Utkání FK Snopek versus Turbo bylo napínavé od začátku až do konce. Nejprve vedli hráči Turba 2:0, aby si v závěru dali vlastní gól, kterým vyrovnali na konečnou remízu 2:2. Tento výsledek stačil celku FK Snopek na titul vítěze krajské extraligy pro sezónu 2007/2008 a postup do kvalifikace o celostátní ligu ČR.
Krajský štáb sálového fotbalu Ústeckého kraje tímto přeje vítěznému družstvu hodně zdaru v boji o postup. Loňský vítěz, tým Autocentrum Jílové obsadil letos 3. místo.
Ve skupině o 6. až 10. místo se podařilo Bělé udržet skvělé 6. místo a Bumiko se vyhouplo na sedmé místo. Černý petr sestupu zůstal týmu Arsenal. Mužem kola byl zvolen brankář Jílového Zdeněk Pekař a střelecký primát získal hráč Bělé, Luděk Šimák, který dal šest gólů. Utkání řídili rozhodčí J. Bulín, J. Prinz, J. Oborník a V. Sejk.

Krajský štáb touto cestou připomíná všem vedoucím družstev, že vyhodnocení sezóny a předání pohárů se koná 3. dubna v restauraci u Šoltyse od 16.30.


Jiří Jedlička


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník